Meble Łaciak
Najlepsze Meble

Góralskie i Biesiadne

zapraszamy do sklepu

O nas

Lata doświadczenia, obecności w branży meblowej zaowocowały bardzo dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza firma ze strony Klientów. Oferujemy szeroki zakres asortymentu, w którym znajdują się meble góralskie, ogrodowe, biesiadne. Są to meble przeznaczone zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i właścicieli restauracji, hoteli. Przedstawiamy wiele ciekawych wzorów i bogactwo kolorystyczne wyrobów. W tak rozbudowanej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Stale poszerzamy wachlarz naszych propozycji, co spotyka się z szerokim zainteresowaniem ze strony Klientów.

 

Nasze meble posiadają wyjątkowy design, przemawia przez nie styl rustykalny i niekwestionowana estetyka.

 

Przedstawiamy kompletne zestawy mebli wykorzystywane w lokalach gastronomicznych, jak i pojedyncze propozycje, które można skompletować według własnego uznania. W ofercie znajdują się stylowe hokery, szafy, półki, drzwi, bary, parawany, szyldy reklamowe, reklamy rzeźbione ręcznie i wiele innych mebli. Tworzone przez nas przedmioty wykonane są w całości z litego drewna.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby meble odpowiadały oczekiwaniom Klientów - nawet tych bardzo wymagających. Przedmioty tworzymy bardzo starannie, z dbałością o najmniejsze nawet detale konstrukcji. Nasze wyroby odznaczają się bardzo wysoką jakością, połączoną z niekwestionowaną estetyką.

 

Oferujemy meble gotowe, jak i tworzone na indywidualne zamówienie. Na uwagę zasługuje fakt, iż ceny naszych mebli są zdecydowanie niewygórowane. Zamówienia realizowane są zawsze w uzgodnionym terminie. Profesjonalizm obsługi Klienta to dla nas priorytet.


Meble Łaciak znaleźć można w ponad 200 lokalach zlokalizowanych na terenie Polski, a także poza granicami kraju.

 

Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez nas: 

  • krzesła barowe
  • krzesła tradycyjne
  • ławy
  • stoły
  • rzeźby w drewnie
  • szyldy reklamowe